Gaziemir Sineklik Fiyatları & Modelleri

Pileli (Plise) Sineklik

Pileli Sineklik aslında en çok balkon kapıları, cam balkon Fransız balkon ve dışa açılan kapılar için oluşturulmuş bir ürün olmaktadır. Plise sinekliğin özellikle açılıp kapanma kolaylığı dikkat çekiyor. Plise sineklik çok hafif olmasından dolayı çocukların bile çok rahat kullanabileceği bir sistemdir. Kullanıldığında hiç bir şekilde yer kaplamadığı için çok kullanışlıdır. Kullanım özelliklerinde Yatay, dikey ve çift açılım özellikleri mevcuttur.

Stor Sineklik

Bu sineklik modelinde ise dikey olarak pencerelerde, kapılarda ise yatay Stor Sineklik uygulaması yapılmaktadır. Yay frenleme sistemi bu sistemde tavsiye edilir, dikey olarak kullanılan Stor Sineklik alt kilitten açıldıktan sonra yukarıya doğru yavaş bir şekilde açılır.

Sürme Sineklik

Sürme (Sürgülü) sineklik PVC ve ALÜMİNYUM pencere ve kapılarınız için ideal bir sistemdir. Sürme (Sürgülü) sineklikler özellikle rulman tekerlek üzerinde çalışması ile işlem yapar. Kullanımı çok kolaydır ve açıldığında hiç yer kaplamaz.

Menteşeli Sineklik

Menteşeli sineklik temiz ve en ekonomik olan bir sistemdir. Menteşeli sineklik kasalı ve kasasız olarak uygulanabiliyor. Menteşeli sineklik, kapı ve pencerelerde istenildiği gibi uygulanabiliyor. Menteşeli sineklik sisteminde bir güzel olay ise isterseniz yerinden çıkarabilirsiniz istediğiniz zaman ise takabilirsiniz.

TEKNOPEN İLETİŞİM

Tel: 0 553 334 22 82

Atıfbey mah.8 sk. No:36/C

İZMİR GAZİEMİR- TÜRKİYE